18 Aralık 2012 Salı

15 Aralık 2012 Ehliyet Sınav Soruları

15 Aralık 2012 Ehliyet Sınav Soruları15 Aralık 2012 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen çeşitli ehliyet gruplarına ilişkin sınav sonuçları bugün itirabiyle açıklandı.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın sayfasından sınav sorularına ulaşabileceğiniz gibi sınav sonucunu da adaylar 01 Ocak 2013 tarihinde bu sayfadan  ulaşabilecekler.

15 Aralık 2012 Motorlu Taşıt Sürücü Aday Sınavı soru ve cevaplarını buradan öğrenebilirsiniz.

Umarım tüm adaylar hak ettikleri sonucu  alırlar.
Share This

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

-Oğuz Atay / Tutunamayanlar

Siz de benim gibi, günleri sevgiyle isteyerek değil de, takvimden yaprak koparır gibi gerçek bir sıkıntı ve nefretle yaşadıysanız, Ankara güneşi sizin de uyuşturmuşsa beyninizi, Ata'nın izinde gitmekten başka bir kavramı olmayan Cumhuriyet çocuğu olarak, yayan pis pis gezdiyseniz Hergele Meydanı'nda, bu sarı ve tozlu alan iğrendirmiyorsa sizi, bir taşra çocuğu sıfatıyla özlemeyi bilmiyorsanız denizi; kaybettiniz (benim gibi).

-Neyzen Tevfik

Hayat üç buçukla dört arasındadır; ya üç buçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın.

-Alexandre Dumas

Tarihe tecavüz ettiğimi söylediler ama çok güzel çocuklar doğdu. (3 Silahşörler romanı hakkında)

-Ernesto Che Guevara

Ne kadar farklı olursa olsun; sana ait olmayana tenezzül etme ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme.

-Uğur MUMCU

Gelecek nesilleri değil, gelecek seçimleri düşünen politikacılarımız bu tablonun ressamlarıdırlar. "Bırakınız yapsınlar, bırakınız geçsinler" parolası ile liberalizm, en acı örneğini Türkiye'de vermiştir.

-J.J.Rousseau

Felaketlerimizin çoğu bizim eserimizdir ve doğanın istediği gibi basit, tekdüze ve yalnız bir yaşam sürebilseydik bunların hemen hemen hepsinden kurtulabilirdik.