23 Mart 2011 Çarşamba

2011 Blog Ödülleri

2011 Blog Ödülleri

Bloglarımız artık güncel hayatımızda çok önemli bir yer tutuyor. Mutluluğumuzu, heyecanlarımızı, yaşadığımızı iyi ya da kötü şeyleri, düşüncelerimizi dünya ile paylaştığımız bir mecra haline geldi. Ve bloglar kendi kabuklarından çıkarak görücüye çıkmaya başladı blog ödülleri sayesinde.

2008 yılından bu yana blog yazarlarının bütün yıl boyunca oluşturdukları dizayn ve kişisel yazıları ile birlikte yarışa girmekteler. Halk oylaması neticesinde en yüksek puanı alan blog yazarına birinciliği getirerek onu onurlandırıyor. Bütün blog yazarlarının hayali birinci olmak. İkincilik ve üçüncülükte iyi bir derece.

Bende 2011 itibari ile blog ödüllerine blogumla adayım. Blogumu takip eden dostlardan oylarını bekliyorum :) Bugün itibari ile 43 gün kaldı blog yarışmasına katılmama. Herkese başarılar diliyorum. Kıyasıya bir yarış olacak ve hak eden ödülü kazanacak.Blog ödüllerinin 4.yılında yarışmaya katılmayı düşünen arkadaşlar http://www.blogodulleri.com/ adresinden gerekli şartları okuyup yarışmaya başvurusunu yapabilir.

2011 Blog Ödülleri'nde: Aile, Haber Gündem, Hobi, İş Dünyası, Kadın, Kişisel, Kültür - Sanat, Moda, Otomobil, Reklam Pazarlama, Oyun ve Eğlence, Gezi, Spor, Teknoloji, Topluluk, Yemek, Windows Live Spaces kategorilerinde ödüller sahiplerini bulacak.

Katılacak olan yazar arkadaşlara başarılar diliyorum. Saygılar...

Share This

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

-Oğuz Atay / Tutunamayanlar

Siz de benim gibi, günleri sevgiyle isteyerek değil de, takvimden yaprak koparır gibi gerçek bir sıkıntı ve nefretle yaşadıysanız, Ankara güneşi sizin de uyuşturmuşsa beyninizi, Ata'nın izinde gitmekten başka bir kavramı olmayan Cumhuriyet çocuğu olarak, yayan pis pis gezdiyseniz Hergele Meydanı'nda, bu sarı ve tozlu alan iğrendirmiyorsa sizi, bir taşra çocuğu sıfatıyla özlemeyi bilmiyorsanız denizi; kaybettiniz (benim gibi).

-Neyzen Tevfik

Hayat üç buçukla dört arasındadır; ya üç buçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın.

-Alexandre Dumas

Tarihe tecavüz ettiğimi söylediler ama çok güzel çocuklar doğdu. (3 Silahşörler romanı hakkında)

-Ernesto Che Guevara

Ne kadar farklı olursa olsun; sana ait olmayana tenezzül etme ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme.

-Uğur MUMCU

Gelecek nesilleri değil, gelecek seçimleri düşünen politikacılarımız bu tablonun ressamlarıdırlar. "Bırakınız yapsınlar, bırakınız geçsinler" parolası ile liberalizm, en acı örneğini Türkiye'de vermiştir.

-J.J.Rousseau

Felaketlerimizin çoğu bizim eserimizdir ve doğanın istediği gibi basit, tekdüze ve yalnız bir yaşam sürebilseydik bunların hemen hemen hepsinden kurtulabilirdik.