19 Eylül 2007 Çarşamba

Girişimci Adaylarına Bir Haber Var!

Girişimci Adaylarına Bir Haber Var!

Girişimci adaylarına Turkcell'den güzel bir haber var!


Bugün Turkcell’den gelen aşağıdaki mail dikkatimi çekti. Turkcell Partner Program açılışına bir davet bu. 28 – 29 Mayıs 2011 haftasonunda yapılacak programın amacı, girişimcilerin çalışma hayatları boyunca karşılaşabilecekleri soru ve sorunlara çözüm bulabilmelerini sağlamak, fikirlerini/ürünlerini geliştirirken kendileri için en doğru yol haritasını oluşturabilmelerine yardım edebilmek.

Çevrenizleki arkadaşlarınızla paylaşmanızı öneririm.

Değerli Paydaşımız,

Türkiye’de mobil teknoloji ve ürün geliştirme konusunda ekosistemine sürekli destek sağlayan Turkcell olarak önümüzdeki dönemde de bu alanda yeni girişimcilere desteğimizi artırarak sürdüreceğiz.

Bu doğrultuda 28 – 29 Mayıs 2011 haftasonunda, girişimcilerin çalışma hayatları boyunca karşılaşabilecekleri soru ve sorunlara çözüm bulabilmelerini sağlamak, fikirlerini/ürünlerini geliştirirken kendileri için en doğru yol haritasını oluşturabilmelerine imkan verebilmek için “Turkcell Girişimci Günleri” etkinliğimizi gerçekleştireceğiz.


Swiss Hotel Bosphorous’da, Turkcell Ürün ve Servis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcımız Cenk Bayrakdar’ın açılışıyla başlayacak etkinliğimizde, girişimci ekosisteminde yer alan önemli isimleri, yatırım dünyasının tanınmış isimlerini, girişimcilere verdikleri desteklerle tanınan bir çok sivil toplum kuruluşu ve kamu kuruluşu temsilcilerini, başarılı girişimcileri, pazarlama ve iletişim dünyasının usta isimlerini girişimci adayları ve girişimcilerle buluşturacağız.


MIT Enterprise Forum’un katkılarıyla bir dönem General Electric’de Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmiş ve halihazırda Noventra Corporation Kurucu Ortağı ve CEO’su Luda Kopeikina da konuk konuşmacı olarak etkinlikte yer alacak.


Etkinliğin ikinci günü Türkiye’de girişimciliği odağına alarak eğitim programını oluşturan ve bu alanda attığı yenilikçi adımlarla öncü rol üstlenen Özyeğin Üniversitesi Altunizade Kampüsü Konferans Salonu’nda gerçekleşecektir.


29 Mayıs Pazar günü programında Turkcell’in girişimcilere sağladığı destekler, girişimciliğe bakış açısı, Turkcell Partner Program tanıtımı ve sağlanmakta olan faydaları, Turkcell teknolojik yeteneklerinin detayları ve kullanım alanları, dünyaca ünlü deneyim tasarımı ajansı FJORD’dan deneyim paylaşımı, Endeavor Türkiye katkılarıyla girişimcilerin iş fikirlerini geliştirmelerine destek olmak için tasarlanmış mentorluk seansı ve fikirlerinin hızla sunumunu yapmak isteyen girişimciler için asansör konuşması seansı bulunmaktadır.


Programı Üniversitenizde ilgili akademisyenler ve öğrenciler ile paylaşabilmeniz için detaylara, ekten ve aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.


Turkcell Partner Programı İnternet Sitesi:
https://turkcellpartner.com/university/Pages/Turkcell-Girisimci-Gunleri.aspx

Turkcell İnovasyon Yönetimi
Share This

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

-Oğuz Atay / Tutunamayanlar

Siz de benim gibi, günleri sevgiyle isteyerek değil de, takvimden yaprak koparır gibi gerçek bir sıkıntı ve nefretle yaşadıysanız, Ankara güneşi sizin de uyuşturmuşsa beyninizi, Ata'nın izinde gitmekten başka bir kavramı olmayan Cumhuriyet çocuğu olarak, yayan pis pis gezdiyseniz Hergele Meydanı'nda, bu sarı ve tozlu alan iğrendirmiyorsa sizi, bir taşra çocuğu sıfatıyla özlemeyi bilmiyorsanız denizi; kaybettiniz (benim gibi).

-Neyzen Tevfik

Hayat üç buçukla dört arasındadır; ya üç buçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın.

-Alexandre Dumas

Tarihe tecavüz ettiğimi söylediler ama çok güzel çocuklar doğdu. (3 Silahşörler romanı hakkında)

-Ernesto Che Guevara

Ne kadar farklı olursa olsun; sana ait olmayana tenezzül etme ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme.

-Uğur MUMCU

Gelecek nesilleri değil, gelecek seçimleri düşünen politikacılarımız bu tablonun ressamlarıdırlar. "Bırakınız yapsınlar, bırakınız geçsinler" parolası ile liberalizm, en acı örneğini Türkiye'de vermiştir.

-J.J.Rousseau

Felaketlerimizin çoğu bizim eserimizdir ve doğanın istediği gibi basit, tekdüze ve yalnız bir yaşam sürebilseydik bunların hemen hemen hepsinden kurtulabilirdik.